- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Fetco 1102.00366.GY 8.55 Inch Top Cover Funnel Assembly Stainless Steel
| Manufacturer | Fetco |
|---|---|
| Model Number | 1102.00366.GY |
| Manufacturer Part # | 1102.00366.GY |
| Height | 6.7" |
| Width | 8.55" |
| Depth | 12.5" |
| Weight | 0.93 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Fetco 1102.00366.GY Top Cover/funnel Assembly L4d 20
