RestaurantSupply.com is your trusted source for Fetco cold and frozen beverage dispensers.
- Authorized Fetco dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Fetco 1102.00318.00 cold and frozen beverage dispensers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Fetco 1102.00318.00 4 Inch Bead Chain Assy Funnel Cover Durable Drainage
| Manufacturer | Fetco |
|---|---|
| Model Number | 1102.00318.00 |
| Manufacturer Part # | 1102.00318.00 |
| Height | 1.75" |
| Width | 4" |
| Depth | 5.9" |
| Weight | 0.09 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Fetco 1102.00318.00 Bead Chain Assy. Funnel Cover
