Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Fetco cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized Fetco dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Fetco 1102.00223.01 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Fetco 1102.00223.01 6.4 Inch Spray Housing Large Electric OEM Component
| Manufacturer | Fetco |
|---|---|
| Model Number | 1102.00223.01 |
| Manufacturer Part # | 1102.00223.01 |
| Height | 5.85" |
| Width | 6.4" |
| Depth | 7" |
| Weight | 0.95 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Fetco 1102.00223.01 Spray Housing Large 24 Vdc