Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Fetco 1102.00176.00 6.3 Inch Stainless Steel Funnel Assembly 2.0 Gal with Food-safe Design
| Manufacturer | Fetco |
|---|---|
| Model Number | 1102.00176.00 |
| Manufacturer Part # | 1102.00176.00 |
| Height | 3.85" |
| Width | 6.3" |
| Depth | 11.7" |
| Weight | 0.53 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Fetco 1102.00176.00 Funnel 2.0 Gal Assembly