Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Fetco aftermarket faucet and drain accessories.
- Engineered to match existing Fetco units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Fetco 1102-00055-00 faucet and drain accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Fetco 1102-00055-00 1 3/4 Inch Faucet Assembly Plastic Silver Black Handle
| Fits with Manufacturer | Fetco |
|---|---|
| Model Number | 1102-00055-00 |
| Manufacturer Part # | 1102-00055-00 |
| Height | 2" |
| Width | 2" |
| Depth | 5" |
| Weight | 0.13 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Fetco 1102-00055-00 Color Silver Faucet, Black Handle, Material Plastic, Length 4 1/2", 115 Mm, Width 1 3/4", 44 Mm
