Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Fetco ice machines.
- Authorized Fetco dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Fetco 1102.00047.00 ice machines
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Fetco 1102.00047.00 3.25 Inch Lock Solenoid Assembly Electric Stainless Steel
| Manufacturer | Fetco |
|---|---|
| Model Number | 1102.00047.00 |
| Manufacturer Part # | 1102.00047.00 |
| Height | 2.5" |
| Width | 3.25" |
| Depth | 3.65" |
| Weight | 0.9 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Fetco 1102.00047.00 Lock/solenoid Assy 120v Brew Basket
