- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Cleveland 110198 4.15 Inch Timer Motor Driven Mechanism with Metal Components
| Manufacturer | Cleveland |
|---|---|
| Model Number | 110198 |
| Manufacturer Part # | 110198 |
| Height | 3.2" |
| Width | 4.15" |
| Depth | 4.25" |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Cleveland 110198 Timer Motor Driven Mechan Ica