RestaurantSupply.com is your trusted source for Bevles cup lid and straw organizers and dispensers.
- Authorized Bevles dealer, ensuring genuine commercial smallwares and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Bevles 1101500 cup lid and straw organizers and dispensers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Bevles 1101500 3/8 Inch Conduit Connector 90 Degree to Support Electrical Wiring
| Manufacturer | Bevles |
|---|---|
| Model Number | 1101500 |
| Manufacturer Part # | 1101500 |
| Height | 1.5" |
| Width | 1.5" |
| Depth | 2" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Bevles 1101500 Conduit Connector 90 Deg 3/8"