RestaurantSupply.com is your trusted source for Merco aftermarket strip warmers.
- Engineered to match existing Merco units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Merco 110007SP strip warmers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Merco 110007SP 35 Inch Quartz Heating Element Electric - Merco Warmer
| Fits with Manufacturer | Lincoln |
|---|---|
| Model Number | 110007SP |
| Manufacturer Part # | 110007SP |
| Height | 4" |
| Width | 5" |
| Depth | 52" |
| Weight | 2.8 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Lincoln 110007SP Quartz Element 120v 825w 1ph 35", Terminals 9" Wire Leads, Merco, Warmer Series B2 Fw.
