RestaurantSupply.com is your trusted source for Merco aftermarket strip warmers.
- Engineered to match existing Merco units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Merco 110004SP strip warmers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Merco 110004SP 17 Inch Quartz Element Electric for Warming Units
| Fits with Manufacturer | Merco |
|---|---|
| Model Number | 110004SP |
| Manufacturer Part # | 110004SP |
| Height | 4.25" |
| Width | 5" |
| Depth | 26" |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Merco 110004SP Quartz Element 120v 550w 1ph 17", Terminals 9" Wire Leads, Merco, Warmer Series B2 Fw.
