RestaurantSupply.com is your trusted source for Somerset ivory china dinnerware.
- Authorized Somerset dealer, ensuring genuine commercial restaurant dinnerware and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Somerset 1100-521 ivory china dinnerware
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Somerset 1100-521 1 Inch OEM Scraper Shaft Stainless Steel Durability
| Manufacturer | Somerset |
|---|---|
| Model Number | 1100-521 |
| Manufacturer Part # | 1100-521 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0.2 lbs |
| Weight | 0.2 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Somerset 1100-521 #2 Scraper Shaft Somerset