- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Somerset -1100-511 2.35 Inch Scraper Stainless Steel Compact Design
| Manufacturer | Somerset |
|---|---|
| Model Number | -1100-511 |
| Manufacturer Part # | -1100-511 |
| Height | 0.6" |
| Width | 2.35" |
| Depth | 8.7" |
| Weight | 0.2 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Somerset -1100-511 #2 Scraper Somerset