- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Somerset 1100-510 2.4 Inch Scraper Food-Grade Durable Stainless Steel
| Manufacturer | Somerset |
|---|---|
| Model Number | 1100-510 |
| Manufacturer Part # | 1100-510 |
| Height | 0.6" |
| Width | 2.4" |
| Depth | 9.9" |
| Weight | 0.2 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Somerset 1100-510 #1 Scraper Somerset