Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Other commercial refrigeration parts and accessories.
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other 11-400L commercial refrigeration parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
AllPoints 11-400L 5 Inch Faucet Commercial Spout Low Lead
| Manufacturer | Krowne |
|---|---|
| Model Number | 11-400L |
| Manufacturer Part # | 11-400L |
| Height | 3" |
| Width | 5" |
| Depth | 9" |
| Weight | 3.75 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Krowne 11-400L Faucet Comm Sgn Spout Dm 4in Ctr Low Lead