RestaurantSupply.com is your trusted source for Multiplex rapid cook and high speed hybrid microwave ovens.
- Authorized Multiplex dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Multiplex 1099OET rapid cook and high speed hybrid microwave ovens
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Multiplex 1099OET 3.6 Inch Pincher Side Jaw Oetiker Tool Durable Ergonomic Design
| Manufacturer | Multiplex |
|---|---|
| Model Number | 1099OET |
| Manufacturer Part # | 1099OET |
| Height | 1.15" |
| Width | 3.6" |
| Depth | 10.65" |
| Weight | 1.02 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Multiplex 1099OET Pincher Side Jaw Oetiker