- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Champion 109959 Bearing Idle Champion Uc-c Uc-cw OEM - Corrosion Resistant
| Manufacturer | Champion |
|---|---|
| Model Number | 109959 |
| Manufacturer Part # | 109959 |
| Height | 1.65" |
| Width | 3.65" |
| Depth | 4.5" |
| Weight | 1.79 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Champion 109959 Bearing Idle, Champion Uc-c Uc-cw
