RestaurantSupply.com is your trusted source for Champion ivory china dinnerware.
- Authorized Champion dealer, ensuring genuine commercial restaurant dinnerware and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Champion 109887 ivory china dinnerware
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Champion 109887 3/4 Inch Electric Valve Steam Solenoid Stainless Steel
| Manufacturer | Champion |
|---|---|
| Model Number | 109887 |
| Manufacturer Part # | 109887 |
| Height | 4.4" |
| Width | 4.45" |
| Depth | 4.75" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Champion 109887 Valve Steam Solenoid 3/4" 120v