RestaurantSupply.com is your trusted source for Nor-Lake walk-in refrigerators and freezers.
- Authorized Nor-Lake dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Nor-Lake 109810 walk-in refrigerators and freezers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Nor-Lake 109810 1 Inch Screw with Phillips Head Stainless Steel Zinc Finish
| Manufacturer | Nor-Lake |
|---|---|
| Model Number | 109810 |
| Manufacturer Part # | 109810 |
| Height | 0.25" |
| Width | 1" |
| Depth | 0.15" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Nor-Lake 109810 Screw Ms Ph 6 32x1 Zn P H Tc
