RestaurantSupply.com is your trusted source for Multiplex rapid cook and high speed hybrid microwave ovens.
- Authorized Multiplex dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Multiplex 1098-ORA rapid cook and high speed hybrid microwave ovens
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Multiplex 1098-ORA 5.4 Inch Straight Jaw Oet Iker Gripping Tool Stainless Steel
| Manufacturer | Multiplex |
|---|---|
| Model Number | 1098-ORA |
| Manufacturer Part # | 1098-ORA |
| Height | 2.45" |
| Width | 5.4" |
| Depth | 9.5" |
| Weight | 0.94 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Multiplex 1098-ORA Pincher Straight Jaw Oet Iker
