RestaurantSupply.com is your trusted source for Blodgett bakery deck ovens.
- Authorized Blodgett dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Blodgett 10944 bakery deck ovens
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Blodgett 10944 Key 3/16 Sq X 1 Lg C10 18 OEM Component for Kitchens
| Manufacturer | Blodgett |
|---|---|
| Model Number | 10944 |
| Manufacturer Part # | 10944 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Weight | 0.1 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Blodgett 10944 Key 3/16 Sq X 1 Lg C10 18
