Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 1094200 4.65 Inch Thermostat G1 with Metal Construction
Item:
#1142412
Technical details
| Manufacturer | Garland |
|---|---|
| Model Number | 1094200 |
| Manufacturer Part # | 1094200 |
| Height | 2.5" |
| Width | 4.65" |
| Depth | 12.4" |
| Weight | 0.62 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | Mexico |
| Product Type | OEM |
AllPoints 1094200 4.65 Inch Thermostat G1 with Metal Construction
$268.76
Unit price
/
Unavailable
