RestaurantSupply.com is your trusted source for Hobart faucet and drain accessories.
- Authorized Hobart dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Hobart 109408-1 faucet and drain accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Hobart 109408-1 1 Inch NPT Valve Drain Corrosion Resistant Metal with Durable Design
| Manufacturer | Hobart |
|---|---|
| Model Number | 109408-1 |
| Manufacturer Part # | 109408-1 |
| Height | 4.5" |
| Width | 5.15" |
| Depth | 6.35" |
| Weight | 2.39 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Hobart 109408-1 Inlet 1" Npt, Outlet 1" Npt
