Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Cleveland 109380 Fuse 3.5a 0.5 Inch Alloy Constructed for Electrical Safety
| Fits with Manufacturer | Cleveland |
|---|---|
| Model Number | 109380 |
| Manufacturer Part # | 109380 |
| Height | 0.5" |
| Width | 0.5" |
| Depth | 1.5" |
| Weight | 0.02 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Cleveland 109380 Fuse 3.5a
