RestaurantSupply.com is your trusted source for Market Forge cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized Market Forge dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Market Forge 109271 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Market Forge 109271 2.5 Inch Gauge Stainless Steel Pressure Monitor
| Manufacturer | Market Forge |
|---|---|
| Model Number | 109271 |
| Manufacturer Part # | 109271 |
| Height | 2.5" |
| Width | 2.5" |
| Depth | 2.5" |
| Weight | 0.34 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Market Forge 109271 Pressure Gauge Stmex