- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Cleveland 109180 2.35 Inch Block Fuse 3 Pole 30A Electric Safety Device
| Fits with Manufacturer | Cleveland |
|---|---|
| Model Number | 109180 |
| Manufacturer Part # | 109180 |
| Height | 1.2" |
| Width | 2.35" |
| Depth | 2.95" |
| Weight | 0.9 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | Mexico |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Cleveland 109180 Block Fuse 3 Pole 30a
