Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 1090797 24 Inch Stainless Steel Broil Rck Drip Shield with High Durability
Item:
#1233466
Technical details
| Manufacturer | Garland |
|---|---|
| Model Number | 1090797 |
| Manufacturer Part # | 1090797 |
| Height | 4.4" |
| Width | 24.4" |
| Depth | 25" |
| Weight | 6.88 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints 1090797 24 Inch Stainless Steel Broil Rck Drip Shield with High Durability
