RestaurantSupply.com is your trusted source for Hobart fruit cutters and vegetable cutters.
- Authorized Hobart dealer, ensuring genuine commercial food preparation and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Hobart 10901-62 fruit cutters and vegetable cutters
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Hobart 10901-62 2.05 Inch Steel Orifice gas durable part for Vulcan Hart
| Manufacturer | Vulcan Hart |
|---|---|
| Model Number | 10901-62 |
| Manufacturer Part # | 10901-62 |
| Height | 0.85" |
| Width | 2.05" |
| Depth | 2.75" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Vulcan Hart 10901-62 Orifice