Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Hobart 10901-33 Gas Orifice Spud Corrosion-Resistant Metal
Item:
#1206937
Technical details
| Manufacturer | Vulcan Hart |
|---|---|
| Model Number | 10901-33 |
| Manufacturer Part # | 10901-33 |
| Height | 1.4" |
| Width | 1.4" |
| Depth | 3.4" |
| Weight | 0.55 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Hobart 10901-33 Gas Orifice Spud Corrosion-Resistant Metal
$28.32
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Vulcan Hart 10901-33 Orifice Spud
