FREE Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Multiplex ice machine parts and accessories.
- Authorized Multiplex dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Multiplex 109-0020 ice machine parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Multiplex 109-0020 14 Inch Replacement Cartridge OEM Water Filtration
| Manufacturer | Multiplex |
|---|---|
| Model Number | 109-0020 |
| Manufacturer Part # | 109-0020 |
| Height | 8.2" |
| Width | 14.35" |
| Depth | 23.6" |
| Weight | 4.51 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Multiplex 109-0020 Replacement Cartridge 60 5620