Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 10899 10 Foot Hose Assembly Stainless Steel Flange Connection
Item:
#1213422
Technical details
| Manufacturer | Blickman |
|---|---|
| Model Number | 10899 |
| Manufacturer Part # | 10899 |
| Height | 3.25" |
| Width | 13.45" |
| Depth | 17.8" |
| Weight | 4.14 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints 10899 10 Foot Hose Assembly Stainless Steel Flange Connection
$721.60
Unit price
/
Unavailable
