RestaurantSupply.com is your trusted source for Champion portable salad bar parts and accessories.
- Authorized Champion dealer, ensuring genuine commercial smallwares and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Champion 108966 portable salad bar parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Champion 108966 6 Inch Handle Door Black Phenolic - Portable Salad Bar Parts
| Manufacturer | Champion |
|---|---|
| Model Number | 108966 |
| Manufacturer Part # | 108966 |
| Height | 1.2" |
| Width | 2.3" |
| Depth | 5.8" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Champion 108966 Door Handle Color Black Length 6" Length 153mm, Material Phenolic Screw Cntr 4 1/2" Screw Cntr 114mm, Thd 1/4-20thread Weight .28lb
