FREE Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Frymaster commercial deep fryers.
- Authorized Frymaster dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Frymaster 1088533SP commercial deep fryers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Frymaster 1088533SP 18 Inch Gas Deep Fryer Controller with Sonic Technology
| Manufacturer | Frymaster |
|---|---|
| Model Number | 1088533SP |
| Manufacturer Part # | 1088533SP |
| Height | 5" |
| Width | 18" |
| Depth | 24" |
| Weight | 5 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Frymaster 1088533SP Controller Fq4000 Gas Sonic
