RestaurantSupply.com is your trusted source for Marshall Air cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized Marshall Air dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Marshall Air 108810 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Marshall Air 108810 Drive Shaft 0.55 Inch OEM High-Grade Steel Durable Component
| Manufacturer | Marshall Air |
|---|---|
| Model Number | 108810 |
| Manufacturer Part # | 108810 |
| Height | 0.5" |
| Width | 0.55" |
| Depth | 8.45" |
| Weight | 1.01 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Marshall Air 108810 Drive Shaft
