RestaurantSupply.com is your trusted source for Marshall Air cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized Marshall Air dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Marshall Air 108774 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Marshall Air 108774 2.2 Inch Infinite Switch Electric Knob Stainless Steel
| Manufacturer | Marshall Air |
|---|---|
| Model Number | 108774 |
| Manufacturer Part # | 108774 |
| Height | 2.15" |
| Width | 2.2" |
| Depth | 2.55" |
| Weight | 0.17 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Marshall Air 108774 Switch Infinite W/knob 120v
