RestaurantSupply.com is your trusted source for Turbochef cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized Turbochef dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Turbochef 104333 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Turbochef 104333 3/4 Inch Faucet Long for Foodservice Applications
| Manufacturer | Turbochef |
|---|---|
| Model Number | 104333 |
| Manufacturer Part # | 104333 |
| Height | 1.8" |
| Width | 4.1" |
| Depth | 5.4" |
| Weight | 0.06 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Turbochef 104333 Faucet 3/4 16unf 1 Long (mms 7 11 Only
