RestaurantSupply.com is your trusted source for Southbend commercial restaurant ranges.
- Authorized Southbend dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Southbend 1042994 commercial restaurant ranges
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Southbend 1042994 17 Inch Bar Burner Assembly Gas Stainless Steel Hot Top
| Manufacturer | Southbend |
|---|---|
| Model Number | 1042994 |
| Manufacturer Part # | 1042994 |
| Height | 3.05" |
| Width | 16.95" |
| Depth | 18.55" |
| Weight | 6.81 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Southbend 1042994 Bar Burner Asm Cafe Hot Top