RestaurantSupply.com is your trusted source for Follett ice machines.
- Authorized Follett dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Follett 1042266 ice machines
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Follett 1042266 3.32 Inch Chute Water OEM Component with Corrosion Resistance
| Manufacturer | Follett |
|---|---|
| Model Number | 1042266 |
| Manufacturer Part # | 1042266 |
| Height | 2.51" |
| Width | 3.32" |
| Depth | 4.15" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Follett 1042266 Chute Water 25/50 Fb/ Ct/cr
