- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Cornelius 1041870 Tool Valve Removal for Cornelius Flavor Systems
| Manufacturer | Cornelius |
|---|---|
| Model Number | 1041870 |
| Manufacturer Part # | 1041870 |
| Height | 0.88" |
| Width | 3.63" |
| Depth | 5.5" |
| Weight | 0.2 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Cornelius 1041870 Tool Valve Removal Flavrfusion
