- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Champion 104165 2.9 Inch Diameter Stainless Steel Hose Clamp with Cs Screw
| Manufacturer | Champion |
|---|---|
| Model Number | 104165 |
| Manufacturer Part # | 104165 |
| Height | 0.5" |
| Width | 2.9" |
| Depth | 3.35" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Champion 104165 Hose Clamp M40 S/s W/ Cs Screw
