Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Turbo Air holding and proofing cabinets.
- Authorized Turbo Air dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Turbo Air 104078 holding and proofing cabinets
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Turbo Air 104078 Relay 2.15 Inch Aluminum for Commercial Refrigeration Control
| Manufacturer | Turbo Air |
|---|---|
| Model Number | 104078 |
| Manufacturer Part # | 104078 |
| Height | 2.1" |
| Width | 2.15" |
| Depth | 4.15" |
| Weight | 0.09 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Turbo Air 104078 Relay
