RestaurantSupply.com is your trusted source for Cleveland cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized Cleveland dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Cleveland 104077 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Cleveland 104077 1.1 Inch Door Pin and Bushing Kit for Cleveland Steamers
| Manufacturer | Cleveland |
|---|---|
| Model Number | 104077 |
| Manufacturer Part # | 104077 |
| Height | 0.95" |
| Width | 1.1" |
| Depth | 3.05" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Cleveland 104077 Door Bushing Kit, Consists Of 2 Ea ( Door Pins Bronze Bushings E-clips ), Cleveland Steamers / Boilers, Ultra 3 5 24cgs10 24cgp10 24cea10
