RestaurantSupply.com is your trusted source for Cleveland ice machine parts and accessories.
- Authorized Cleveland dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Cleveland 1040190388 ice machine parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Cleveland 1040190388 1.95 Inch Float Tube Clear Plastic Tube Cleveland
| Manufacturer | Cleveland |
|---|---|
| Model Number | 1040190388 |
| Manufacturer Part # | 1040190388 |
| Height | 1.95" |
| Width | 1.95" |
| Depth | 3.65" |
| Weight | 0.2 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Cleveland 1040190388 Float Tube, 2" Od X 1 3/4" Id X 3.88" Long Clear Plastic Tube, Cleveland
