- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Champion 104002 5/16 Inch Diameter Hex Head Bolt Stainless Steel with Corrosion Resistance
| Manufacturer | Champion |
|---|---|
| Model Number | 104002 |
| Manufacturer Part # | 104002 |
| Height | 1.1" |
| Width | 3.65" |
| Depth | 4.05" |
| Weight | 0.05 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Champion 104002 Bolt 5/16 18 X 1 1/2 Hex Hd
