- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Cornelius 1038335 4.2 Inch OEM Bearing Kit for Beverage Equipment
| Manufacturer | Cornelius |
|---|---|
| Model Number | 1038335 |
| Manufacturer Part # | 1038335 |
| Height | 0.55" |
| Width | 4.2" |
| Depth | 7.7" |
| Weight | 0.81 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Cornelius 1038335 Kit Bearing 2.5
