RestaurantSupply.com is your trusted source for Cornelius hot dog equipment.
- Authorized Cornelius dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Cornelius 1038089 hot dog equipment
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Cornelius 1038089 4.6 Inch Reducing Union 3/8 to 5/16 Inch Metal
| Manufacturer | Cornelius |
|---|---|
| Model Number | 1038089 |
| Manufacturer Part # | 1038089 |
| Height | 0.85" |
| Width | 4.6" |
| Depth | 8.8" |
| Weight | 0.02 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Cornelius 1038089 Reducing Union 3/8 X 5/16
