Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 1037810 0.7 Inch OEM Bushing for Garland Equipment
Item:
#1228777
Technical details
| Manufacturer | Garland |
|---|---|
| Model Number | 1037810 |
| Manufacturer Part # | 1037810 |
| Height | 0.35" |
| Width | 0.7" |
| Depth | 0.7" |
| Weight | 0.02 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints 1037810 0.7 Inch OEM Bushing for Garland Equipment