- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Cornelius 1037102 4.75 Inch Water Solenoid Valve Assembly 0.82 GPM
| Manufacturer | Cornelius |
|---|---|
| Model Number | 1037102 |
| Manufacturer Part # | 1037102 |
| Height | 1.75" |
| Width | 4.75" |
| Depth | 7.4" |
| Weight | 0.67 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Cornelius 1037102 Solenoid Val Assembly Wtr .82 Gpm A
