RestaurantSupply.com is your trusted source for Follett ice machines.
- Authorized Follett dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Follett 103507 ice machines
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Follett 103507 3.45 Inch Steel Flat Head Phillips Screw 2 Inch Length
| Manufacturer | Follett |
|---|---|
| Model Number | 103507 |
| Manufacturer Part # | 103507 |
| Height | 0.7" |
| Width | 3.45" |
| Depth | 4" |
| Weight | 0.03 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Follett 103507 Screw Phil Flat Hd 10 3 2 X 1