- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Univex 1035041A 8.45 Inch Safety Ring Set with High-Grade Corrosion-Resistant Steel
| Manufacturer | Univex |
|---|---|
| Model Number | 1035041A |
| Manufacturer Part # | 1035041A |
| Height | 8.04" |
| Width | 8.45" |
| Depth | 15.9" |
| Weight | 4.05 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Univex 1035041A Safety Ring Set
