RestaurantSupply.com is your trusted source for Univex steamers combi ovens and steam kettles.
- Authorized Univex dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Univex 1035020 steamers combi ovens and steam kettles
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Univex 1035020 0.85 Inch Diameter Shaft Variable Speed Stainless Steel
| Manufacturer | Univex |
|---|---|
| Model Number | 1035020 |
| Manufacturer Part # | 1035020 |
| Height | 0.75" |
| Width | 0.85" |
| Depth | 10.2" |
| Weight | 1.3 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Univex 1035020 Shaft Varispeed
